Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudsz olyan iskoláról, amelyik...

Tudsz olyan iskoláról, amelyik még nem (csak) a KRETA-rendszert használja, hanem másféle e-naplója van?

Figyelt kérdés
Kötelező lesz áttérni teljesen a KRETA-ra? Mikortól? És honnan származik az információd?

2018. aug. 6. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi iskolánk a Mozaik Tankönyvkiadó e-naplóját, a mozaNaplót használja, nem a Krétát. Szerintem a mozaNapló sokkal átláthatóbb és jobb a Krétánál. Szerintem nem kötelező azt használni.
2018. aug. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy egyelőre nem kötelező, de azt rebesgetik, hogy kötelező lesz. Csak vajon mikortól?
2018. aug. 7. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk neptun volt, majd váltott a suli krétára....na hát, elég gyér. Nem lehet megnézni diákként, hogy hány % órát hianyoztunk az adott tárgyból. Hát kérem szépen mi ez? A tanárok is panaszkodnak. A Neptun jó volt, a Kréta egy rakás fos. Gondolom valami fideszes szar, mert a sulink is az.
2018. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a tavalyi tanév végéig saját enaplót használt a suli, aztán idén augusztus végén szóltak, hogy kötelező a Kréta, így kénytelen most mindenki azt használni. De minden tanár utálja, és ha jól tudom, jelenleg is azt próbálják elintézni, hogy használhassuk az előző enaplót.
2018. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!