Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n melyik kollégiumba a...

SZTE-n melyik kollégiumba a legegyszerűbb bekerülni?

Figyelt kérdés
TTIK-s leszek és nem lett sok összesítve a pontom (165). Öthalmit vagy a Mórát szeretném megpályázni, de oda elvileg több pont kell. Van még olyan koli ami viszonylag lakható és könnyű bekerülni?

2018. aug. 8. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
63%

A népi hiedelmekkel ellentétben a Károlyi is lakható és oda a legkönnyebb bekerülni (hiszen ~800 főt tudnak megfogadni). Az interneten lehet pletykákat olvasni, de kb a fele sem igaz - általában ezek az emberek 3 napot laktak ott vagy a barátjuknak a nővérétől hallották, aki az interneten olvasta.


(4 évig laktam ott, nem a legkönnyebb szakra jártam)

2018. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom miért vagy kétségbeesve, mert 165 nagyon sok pont. És mondjuk én nem TTIK-es, hanem orvosis leszek, de nálunk a hemyzetfelmérőn szerzett pontot szorozzák 1,2-vel, szóval 240 a max. Mindenestre 165 még beszorzatlanul is nagyon jó pont szerintem. Egy osztálytársam is TTIK-es lesz, neki elvileg max 35-40 pontja lesz, és még ő is bízik a szerencsében. Egyébként érdemes HÖK-ösöket esetleg ismerősöket kérdezni, mert az ilyen "sok pont kell" szerű városi legendák sok esetben nem annyira helytállóak.
2018. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!