Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendszeres szociális ösztöndíj...

Rendszeres szociális ösztöndíj az egyetemen?

Figyelt kérdés
Elolvastam a kiírást, de egy kicsit belekavarodtam, hogy milyen dokumentumokat is kellene nekem csatolnom majd hozzá. Pl, ha én halmozottan hátrányos helyzetű vagyok, akkor csak az erről szóló papírokat kell feltöltenem? Mert láttam, hogy hatósági igazolványt is kérnek, meg az egy főre jutó havi jövedelmet. De ha én nem ebből a szempontból vagyok hátrányos helyzetű, akkor nekem kellenek ezek a papírok?

2018. aug. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen. Ha pl. jövedelemigazolást kérnek, és mondjuk a szülők nem dolgoznak, akkor igazolás kell a Munkaügyiből. Rád is vonatkozik minden.A HH-ra csak plusz pont jár. Kell a Kormányablakból igazolás, hogy kik élnek az adott címen.Rájuk vetítve kell beszerezni a dokumentumokat.
2018. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehetsz HHH ha az anyagiak rendben vannak? Az is beletartozik, plusz a szülők iskolai végzettsége meg a gyermekvédelmi kedvezményre jogosultság(ami szintén anyagi helyzet miatt jár).
2018. aug. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Államigondozott vagyok
2018. aug. 10. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Én rokkantságra kapom, nekem is fel kell töltenem mindent. (ME)
2018. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!