Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek a gimnáziumok közül...

Ezek a gimnáziumok közül melyikbe érdemes jelentkeznem angol nyek-re?

Figyelt kérdés

Zrínyi Miklós X.ker

Berzsenyi Dániel XIII.ker

Leövey Klára IX.ker

Veres Pálné V.ker


Vagy esetleg még tudtok más jó, angol nyekes sulikat? Lehetőleg ezek közelében, nem szeretnék ennél többet is utazni...



2018. aug. 10. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Berzsenyiben nincs nyek
2018. aug. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Berzsenyiben nincs nyek. De ez attól is függ, hogy milyen erősségű sulit keresel. Mert a felsoroltak közül a Zrínyi nem valami erős, de a Veres Pálné meg elit:D
2018. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

"Ezek a gimnáziumok közül" - Ezek közül a gimnáziumok közül


Csak hogy közben magyarul se felejts el teljesen...

2018. aug. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Újbudai József Attila Gimnáziumot! Ott kezdő és haladó angol nyek-es osztály is indul. A suli pedig amúgy szuper.
2018. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%
Szia most leszel 8.-os mert én is szeretnék felvételizni a Veres Pálnéba Ha látod akkor remélem tudsz válaszolniblehet jövendőbeli osztálytársak leszünk😅
2018. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én leöveys vagyok, ez egy kb közepesen erős gimi, nem a Veres Pálné-féle elitszint, de nem is a legalja.

A Berzsenyi is elég jó hely, de ott ezek szerint nincs nyek. A Zrínyit nem ismerem, de ha már Kőbánya, a Szent Lászlót nagyon szokták dicsérni (nyek nem tudom, hogy van-e, de haladó angol és német biztosan).

2018. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!