Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti milyen érettségivel/ponttal...

Ti milyen érettségivel/ponttal mentetek informatika karra?

Figyelt kérdés

Milyen tanulók vagytok most?

Mik a legnehezebb tárgyak?

Mennyi szabadidőtök van?


2018. aug. 11. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

90%-os infót és 98%-os matekot írtam, mind a kettőt középszinten. Ha jól emlékszem 384 körüli pontom volt.

Az első féléves átlagom 3, a második féléves 3.5 volt, ezzel szerintem átlagosnak számítok a többi szaktársam között, nem kiemelkedő, de nem is túl gyenge.

A legnehezebb tárgy szerintem nemcsak egyetem-, de szakfüggő is. Például én a Debreceni Egyetem Informatikai Karán vagyok proginfón, nálunk első félévben a logika szórótárgynak számít, az emberek kb. fele tudja csak elsőre teljesíteni. Viszont beszélgettem mérnökinfós ismerőseimmel, és náluk ez egyáltalán nem igaz.

Az első évben nem sok olyan tárgyam volt, ami megkövetelte volna, hogy óráról-órára készüljek, szóval viszonylag sok szabadidőm volt eddig.

2018. aug. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!