Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem sportlehetős...

Debreceni Egyetem sportlehetőségek? Az első évben melyek a szabadon választható tárgyak sport szempontjából?

Figyelt kérdés
Debrecen, oktatás, sport,

2018. aug. 12. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Tárgyfelvétel előtt láthatod. Van minden a sárkányrepüléstől a futásig át minden.

Persze nem mindegyik ingyenes.

2018. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit részletesebben?
2018. aug. 12. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Mit vársz majd felsorolok neked 1000 sportot meg árakat keresek neked?

Jó vicc...


Neptun, tárgyfelvétel, testnevelésnél meg fel lesz sorolva és, hogy mennyibe kerül.

2018. aug. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg lehetőség van.

Foci(több variáns teremben és szabadban), kosár, testépítés(az egyetemi termekben), jóga és ezek variánsai(dinamikus jóga is, meg amolyan deepworkös is), gerinckímélő torna- gyógytestnevelés, tenisz, úszás stb stb stb


Ami fizetős az jelezve lesz neptunon a tárgy mellett.

Fizetős szokott lenni szinte az összes unifittes sport, köztük a testépítés is, de akkor adnak edzőt, de van ott kerékpározás különböző formái, van erőléti edzés is stb stb a tenisznek van egy formája ami fizetős, illetve az úszásnak is van, de van lőtéri lövészet, van lovaglás, régebben volt solymászat (de itt kb csak nézegetés volt, meg elengedés, visszahívás, szóval nem volt saját madarad), szokott lenni teremben hegymászás stb stb stb

Pótlást nem tudsz fizetős helyen csinálni csak akkor ha kifizeted a napijegyet.

2018. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet csak én értettem rosszul a kérdést, de azért leírom, félreértések elkerülése végett :) szabadon választhatónak nem csinálhatsz testnevelést. Nulla kredites.

Ha jól tudom BSc-n 2 félév, MSc-n 1 félév kötelező tesi van. De ha valamelyik nagyon megtetszik, az oktatóval beszélhetsz, hogy szeretnél bejárni rá, úgy hogy Neptunban nem veszed fel.

Talán jövő héten szerdán/csütörtökön lesz tesi felvételére lehetőség (legalábbis az én karomon), előtte 1-2 nappal már kiírják a felvehető sportágakat.

2018. aug. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!