Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelező tagozatos egyetemista...

Levelező tagozatos egyetemistaként hogy érdemes füzeteket vásárolni/használni vagy inkább gyűrűskönyvet vegyek?

Figyelt kérdés

2018. aug. 13. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 vastagabb jegyzetfüzetet használtam második félévtől, abba írtam minden tárgyat.

Első félévben még lelkes voltam, hogy "jaj, mindenhez másik füzet", de hamar rájöttem, hogy felesleges, annyit úgysem tudnak elmondani a tömbösített órákon, mint nappalin, így pár oldal volt csak teleírva. A tanulnivaló az úgyis főleg majd a szakirodalom lesz, levelezőn ez ugyebár hatványozottan igaz.

2018. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy vastag füzetem van. Abba írok mindent. 2 sulit csináltam levelezőn. 1 félévre mindig elég volt 1 füzet.
2018. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem vonalas és négyzetrácsos laptömböket (nem tudom mi a rendes nevük, Tescoban szoktam venni, lényegében kitéphető és lefűzhető lapok) meg iratlefűző mappákat és tárgyanként abba fűztem. Volt ahol alig írtam 3-4 oldalt az egész szemeszter alatt, máshol meg lazán egy spirál füzet betelt volna. Mivel előre nem tudtam megtippelni mennyit írunk nekem ez volt a legjobb módszer, így ha nem nagyon jegyzeteltem nem vettem feleslegesen füzeteket. Elsőre régi füzeteket használtam így, hogy kiszedtem a lapokat (vannak spirálfüzetek ahol alapból van egy szeparálás a lapok szélén ilyeneket vettem), de így egységesebb volt.


A gyűrűskönyvet én csak azért nem szeretem mert viszonylag kicsi rész van 1-1 anyaghoz, meg zavaró az oldalán a spirálozás.

2018. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyűrűskönyvet használok.
2018. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz sima nappali tagozaton, de én normál A5-ös füzeteket használtam. Kicsi, könnyű, átlátható, kényelmes, jó bele írni.
2018. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!