Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki a Budapesti Egressy...

Jár valaki a Budapesti Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakgimnáziumba milyen az oktatás, diákok, légkör, milyen erős iskola, milyen átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 12:23
 1/1 Bufer99 válasza:
Szia, én ide jártam illetve most érettségizem. Az 5 éves angol nyelvi előkészítő tagozatra jártam, így csak erről tudok nyilatkozni. Az oktatás teljesen tanárfüggő. Sajnos kevés a jó tanár, ki kell őket fogni. Diákélet oké sok program van amin tobb osztály együtt vesz részt. Erősnek nem annyira erős, de úgyis az számít mennyit tanulsz a szabadidődben. Oda szinte bárkit felvesznek (sajnos). Én anno négyes tanuló voltam mellé egy 71 pontos központival. Elsők között vettek fel.
2019. jún. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!