Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség! Melyik a jobb gimi?

Segítség! Melyik a jobb gimi?

Figyelt kérdés

Szeptemberben 8.os leszek. Van már pár gimi amit kiválasztottam, az átlagom 5ös. Tudnátok a gimikről véleményt mondani?

-Táncsics Mihály (Orosháza)

-Erkel Ferenc (Gyula)

-Andrássy Gyula (Békéscsaba)

(Milyen? Az Andrássy tényleg nehéz, illetve nagyon hajtják az embert? Kollégiumok?) Igazából még nem tudom mi akarok lenni ezért az általános szakok érdekelnének. Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 15. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Az Andrássy-ról én eddig csak jókat hallottam, illetve olvastam valahol, hogy benne van a 100 legjobb középsuliban Magyarországon.

Egy ismerősöm ott végzett, most általános orvosira megy Szegedre. Azt mondta egyáltalán nem tart az egyetemtől, mert nagyon jól megtaníttattak vele minden érettségi tárgyat, és a tanárokra sincs panasz..

2018. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Békés megyében a legjobb gimnázium az Andrássy.Ha fölvesznek, mindenképpen oda menj!Felvételinél úgyis a legjobbakkal kell versenybe szállnod,ezért ésszerű, hogy tanulni is a legjobbak között tanulj.A kollégium olyan, mint más középiskolai kollégium, aki tanulni akar,az megtalálja a módját, be lehet ülni könyvtárba, ide-oda.Ha jól tanulsz,4,5-ös átlag felett szabad szilós vagy, akkor és úgy tanulsz, ahogy akarsz.Szóval csakis az Andrássy!!!
2018. aug. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Megjelölted végül az Andrássyt? Ha igen, felvettek? Én nem A osztályba jelentkeztem, de jó lenne megismerni a jövendőbeli évfolyamtársakat is :)
2019. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom, hogy ez régi kérdés már, de ha valaki még erre tévedne, annak jól jöhet ez a tanács. Az Andrássy erős gimi. Biztos,hogy a három közül az a legjobb. Viszont sok rosszat is hallottam róla. Egy tanév alatt 3 ember jött át onnan, mert nem bírták a strapát. Erős gimi=nagy elvárások. Egyébként meg tökmindegy, hogy hova mész, ugyanolyan érettségit fogsz kapni mindenhol, az egyetemeken nem azt nézik, hogy melyik gimibe jártál. És elképzelhető, hogy egy gyengébb suliban könnyebben szerzel jobb jegyeket (nem az érettségire gondolok), és 11-12 év is bele fog számítani a pontjaidba, amiket magaddal viszel, szóval jól gondold át.
2021. ápr. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!