Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Nemzetközi...

Réniá kérdése:

A Debreceni Egyetem Nemzetközi Gazdálkodás szakán van kötelező testnevelés óra? És ha igen, lehet választani, hogy mit végezzek, vagy szigorúan ők szabják meg?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy kell majd úszni járnom. De a problémám az, hogy nem tudok, egyáltalán nem! Szóval ha ilyesmire kell majd járnom, akkor vagy a fulladás tesz el láb alól, vagy a szégyen.

2018. aug. 16. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
ha jól tudom igen, mindenkinek van pár félévnyi kötelező, 0 kredites tesi, de lehet választani, milyen típusút szeretnél. sokat én sem tudok róla, van valami sporthonlapja az egyetemnek...
2018. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Most megnyugtattál egy kicsit :D
2018. aug. 17. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy szokott lenni mindenhol, hogy választani lehet többféle sport közül.
2018. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!