Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvesznek-e 18 évesen egy...

Átvesznek-e 18 évesen egy másik iskolába?

Figyelt kérdés

sziasztok

nyelv tagozatos gimibe járok (tehát volt egy 0. évem ami a nyelv emelt tanulására volt)

ebben az évben sokat hiányoztam és osszegyult a 250 ora hiáyzásom.

Évvégén kisérezségiztem 9-10 es anyagbol és az sikerult

viszont azt mondták hogy a 250 ora miatt érvénytelen ezért agusztusban osztályozot kell tennem.

A tantárgyaktol nem félek kivétel a matektol mert hiába tanulok kétlem hogy megadná a 2-est a tanár mivel nem vagyok a szive csucske.

Tegyük fel hogy évet kell ismetelnem és szeretnék átiratkozni egy másik gimnáziumba.

átvesznek-e még ugy hogy 18 évesen lennék 10. osztályos?

ha igen akkor mi alapján vennének át? a kiséretségi vagy az eddigi jegyeim alapján ?

vagy ugye már ez lehetetlen mondván hogy 18 vagyok nem kotelesek átvenni

Ha esetleg nem bukom meg és 11. es leszek szeptemberbe akkor se vennének át ?

(ui: sorry a helyesírási hibákért siettem)

18/f



2018. aug. 16. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

A kisérettségi egy sima iskolai dolgozat, aminek aranyos nevet adtak. Nem befolyásol semmit.

A másik iskola igazgatójánál érdeklődj az átvételről. 18 éves korod előtt se voltak kötelesek átvenni, nem érdekes, hogy betöltötted.

2018. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!