Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most megyek gimibe és félek...

Zsanettkl kérdése:

Most megyek gimibe és félek az első naptol Elmesélitek nektek milyen volt az első nap a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 16. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valami jó, tekintve, jogy egyedül voltam:/ De nyugalom! Ez csak átmeneti állapot, ne félj:)
2018. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(szakgimnáziumban tanulok, de gondolom, ez nem nagyon lényeg)


Hűűű, most leszek végzős, jó visszagondolni az első napra :)


Nekünk volt előtte egy tábor, ahol már találkozhattunk az osztálytársaink többségével.

Volt egy lány, akit már felvételi felkészítőről ismertem, vele találkoztam a suli előtt azon a napon. Aztán talán ki volt írva, hogy melyik osztály melyik teremben lesz, de persze nekünk fogalmunk sem volt, hogy az hol van. Ráadásul két épülete van a sulinknak, így még ez is nehezítette a helyzetet. Aztán valahogy (erre már nem emlékszem, hogy hogyan) megtaláltuk. Már ott voltak páran az osztályból, de a "fantasztikus" arc- és névmemóriámnak köszönhetően csak annyiban voltam biztos, hogy már láttam őket, de hogy kit hogy hívnak... hát, akadtak problémák :D.

Aztán megérkezett az ofő, kinyitotta a termet, leraktuk a cuccainak, majd lementünk az udvarra az évnyitóra. Hál' istennek rövid volt (viszonylag), az igazgatónő külön köszöntötte a 9.-eseket.Majd visszamentünk a terembe, az ofő elmondott minden fontos infót.

Még arra emlékszem, hogy szünetbe nem mertünk lemenni az emeletről, nehogy eltévedjünk. (Itt jegyezném meg, hogy nagyjából két egyenes folyosó az egész suli, szóval nem tudom, mit gondoltunk. :D)

Egyébként nálunk mindenki nagyon rendes volt, ha nem találtunk valamilyen termet odajöttek hozzánk a felsőbb évesek és megkérdezték, hogy segíthetnek-e, mit keresünk :)

De fúúú, emlékszem, én is nagyon izgultam :D de nem kell, jó lesz :)


És azóta eltelt 4 év...hogy repül az idő! :)

Kár, hogy vége lesz, tényleg (eddig!) a középiskola volt a legjobb.

2018. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nem csak új suliba hanem kollégiumba is mentem, és mivel a tesoimat is el kellett vinni beköltöztetni, csak máshova, én konkrétan ott maradtam úgy, hogy nem ismertem senkit, sőt azt se tudtam hol a suli😂. Követtem az embereket hogy eljussak oda, aztán vettem tesipólót és visszamentem a koleszba. Aztán rohantam a suliba mert késésben voltam és én voltam kb az utolsó aki leült. Amúgy jó volt mai napig barátnőm aki mellett ültem évnyitókor (3 éve) szóval ne aggódj jó lesz! A nagyobbak is tudják hogy milyen érzés abban a helyzetben lenni és valószínű segítőkészek lesznek ha kell valami. Sok sikert! :)
2018. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!