Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Leőwey, Janus vagy Koch...

Pécsi Leőwey, Janus vagy Koch Valéria?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam és miért?

2018. aug. 17. 14:53
 1/3 anonim válasza:
0%
Mindegyik nagyon erős iskola, a Koch Valériát nem ismerem annyira. De a Leőwey a legerősebb suli Pécsen, csak nagyon tanulásközpontú, de ha szeretsz tanulni oda menj. A Janus is kemény, állítólag barátságtalan a környezet is, de ugyan az, mint a Leőwey, ha könnyen tanulsz, jó lesz. Ha egy barátságosabb, de erős suli akarsz a Babitsot ajánlom, arról sok jó véleményt hallottam.
2018. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mik a kritériumok. Így nehéz lesz érvelni. Ettől függetlenül én leírom a véleményemet.

A felsoroltak közül én a Leőweyt választanám.

Nos, a Janus tipikusan olyan iskola,melyről ritkán lehet hallani, eléggé "el van dugva", és hát igen. Elég kemény suli.

A Leőwey is kemény, de nem annyira, mint ahogy azt reklámozzák.Már nem olyan nehéz bejutni, mint pár éve.

A Tiborc kb átlagos, gondolom a német nyelv miatt mennél oda, arra viszont tökéletes.

2018. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nem feltétlenül aktuális, de másnak jól jöhet... :) Gondolom, ha a Koch Valériát is említetted, a német tagozat érdekelne minden suliban.

A Janusról tudok hitelesen nyilatkozni. Nagyon erős suli, az idei hvg-listán Dél-Dunántúl vezető középiskolája (43. hely). A nyelvi oktatás is kiváló, 11. évfolyamon a diákok kb 80%-ának sikerül a felsőfokú nyelvvizsga, nyelvi országos versenyeredmények is évente vannak. Emellett eredetileg reál beállítottságú suli, a matekot magas szinten tanuljuk. Nagyban függ a tanár személyétől, de általában minden tanórán komolyak az elvárások, év végi vizsgákkal is számolni kell. Viszont nagyon nagy tudású a tanári gárda, emellett emberségesek is, én jelenleg maximum 1 tanáromat cseréltetném le :) Versenyezni lehet és nagyon támogatják, de sosem muszáj.

Ha szeretsz tanulni (!!!!!), érdekelődő vagy, nem egy szükséges rossz a tanulás, akkor mindenképpen ajánlom. :)

2018. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!