Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Andrássy Gyula gimnázium...

Andrássy Gyula gimnázium Békéscsabán?

Figyelt kérdés
Az eurofakt osztályba milyen nehéz bejutni? Illetve az angol tudásnak tökéletesnek kell legyen? Mert én úgy vagyok vele, hogy a 4es(4,3) simán megvan csak év végén kicsit jobban kell rákapcsoljak de eddig mindig megkaptam a jelest(5.ben csak 4es lett). Egy jó központival bejuthatok? Milyenek a tanárok? Tudom, hogy nem lehet megjósolni de általában milyen a közésség?

2018. aug. 19. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Nem nehéz bejutni, de egy gimnázium színtje meg van! Tanárok nagyon aranyosak, és jól tanítanak! Egy középhaladóba vagy akár haladó angol csoportba is bekerülhetsz ilyen angol tudással!
2018. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

Megjelölted végül az iskolát? És ha igen, felvettek? Évfolyamtársakat és osztálytársakat keresek :D

2019. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!