Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SÜRGŐS! Hogyan viselkedjek?

SÜRGŐS! Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h holnap "ügyelet" van ez egyik pesti suliban, és elmegyünk rá. 9.es voltam, most készülök 10.be. már tavaly át akartam iratkozni. Általánost nagyon szerettem, majd az volt a cél, h közel legyen és erős gimibe menjek. Legalábbis nekem. A szüleim hagyták dönteni, csak tanácsokat adtak. De nem gondoltam, H ilyen rossz lesz a közösség. Meg ebben az évben jöttem rá, h a nyelveket szeretem, és szeretném ha azzal tudnék vmilyen uton-modon foglalkozni. Meg ha most nem is legnagyobb erősségem. Szóval 16 éves srác vagyok és holnap megyünk be, remelem tudunk az igazgatóval beszélni.. mit mondjak neki, ha eljutok odáig? Jó, nem forgatókönyvet kerek, csak h mivel tudnék imponalni. Sportolok ( 8 evig, egész altalanosban versenyszerűen sporoltam, eredményesen) meg 9.ben is voltam néhány tanulmányi versenyen, 4,6os atlagom van.. mit emlithetnek meg, mivel ervelhetnek vagy bármi tanács, ha beszelhetnek vele!?? Egyébként úgy értettem azt h a kozosseg miatt szeretnék elmenni, h a sulim az viszonylag elit suli, aztán mindenki tanul vagy es jatszik, esetleg jobb esetben sportol. De én szeretek élni, szorakozni, viszonylag nepszeru, ismert vagyok, szóval ertitek nem ez az életvitelem mint ott a nagy atlagnak. És ezt nyilván így nem lokhetem az igazgato kepebe. Nem hordhatom le a sulimat, h amugy a tanárokat se, meg magat azt a sulit se szeretem... valamennyirw husegesnek kene mutatkoznom, megis elmondani a problémákat. Egyebkent en nem itelek el senkit, mindenki azt csinál amit akar, csak én belattam, h en sosem fogom velük jól érezni magam, mert mar a napon rosszul indul, és el is van cseszve...


Azrt, jó lenne ha vmi tudna meg egy két tanáccsal ellatni!😊🙄



2018. aug. 21. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!