Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van bennem rossz érzés...

Miért van bennem rossz érzés és félelem az egyetemmel szemben? Amikor nem is vagyok már új mert msc utolsó előtti félév lesz.

Figyelt kérdés
Valahogy tartok az egésztől..:S érdekes mert februárban sosincs ilyen csak így hogy 2 hónap szünet után kell mennem. Plusz tartok attól is hogy idén hogy bírom a bejárást mert most négyből kétszer is kora hajnalban kell indulnom (három órás útra) Szóval összegyűltek most ezek a negatív érzések bennem. Mit tehetnék hogy ez elmúljon?
2018. aug. 22. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem majd amikor meglátod, hogy menni fog így, akkor megnyugszol. Lehet hogy a sok kihagyás miatt. Én államvizsgázni fogok idén, és a hideg kiráz ha csak rágondolok :D Írj, aztán beszélgessünk ha gondolod!
2018. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Eboshi válasza:

Bsc ötödik félévében vagyok, most megyek specializációra, 47 kreditem van de mindjárt leadom 30+x-re ahol x~5. :)


Kavarognak bennem a kételyek, jó specre megyek-e, bírni fogom-e, el tudok-e vele helyezkedni stb


Gondolod írj privátban :)

2018. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!