Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szociális szorongásom va,...

Szociális szorongásom va, most megyek gimibe. Hogyan ismerkedjek, ki mellé üljek le első nap?

Figyelt kérdés
2018. aug. 26. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mellé ülj, aki ösztönösen kedvesnek tűnik. Tanácsos ilyenkor nem a legnépszerűbb emberke mellé ülni vagy olyan mellé, aki már a felfele vezető úton másokkal beszélget, mert garantált az, hogy koppanás lesz a vége.


Hogyan ismerkedj? Add önmagad, próbálj meg kedves lenni, nem kihúzni magad a beszélgetésekből.

2018. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mosolyogj, légy kedves, ne parázz rá az egészre, nem a világvége, ha nem te vagy egyből a társaság középpontja. Menj oda először egy elsőre szimpatikus, hozzád hasonlóan visszahúzódó emberkéhez, mutatkozz be, kérdezd meg, hogy ülhetsz-e mellé. Nem olyan bonyolult, tavaly én is végigcsináltam ugyanezt, eléggé féltem, de végül jó vége lett a dolognak.c: Neked is sok sikert az új iskolához
2018. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!