Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem azt, hogy be...

Csak én érzem azt, hogy be sem iratkoztam még az egyetemre, de már mindent tudnom kéne a rendszerről, mit hogy kéne csinálni, stb. és ezzel szemben fogalmam sincs semmiről?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy kb egész nap a honlapot kéne olvasnom, hogy nagyjából felfogjam, hogy mi kell, de a fele szükségtelen.

2018. aug. 27. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Miről akarsz olvasni, mit nem értesz? A Neptun működést? Kicsit talpraesettebben állj hozzá.
2018. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

Minden kezdés ilyen.

Ha ott leszel akkor meg van szád megkérdezed.

2018. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is még elég homályos a dolog, de ha valami nem megy, utánaolvasok, és addig próbálom, amíg nem sikerül. Az első pár hét ilyen lesz, utána már könnyen fog menni.
2018. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Üdv az egyetemi életben, ahol mindenki felnőttként fog kezelni annak minden jó és rossz dolgával. Ha valami nem világos, érdeklődj a tanulmányi osztályon,HÖK-nél,felsőbbéveseknél..
2018. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Fentebb már leírták, de igen, 18 éves elmúltál, felnőtt vagy. Így már elvárható, hogy magad meg tudd oldani a dolgaidat, képes legyél felvenni a tárgyaidat, diákigazolványt igényelni, vagy elmenni egy matricáért a TO-ra. Ha valamit nem értesz, akár egyetemi fb csoportokban is megkérdezheted, vagy írhatsz a HK-nak, de még itt is feltehetsz róla kérdést egyetem szak megjelölésével.
2018. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak, akik képesek voltak empátiával válaszolni. :)
2018. aug. 27. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el orientációs napokra, ott van hogy tanítanak a neptun használatáról. Úgyis az a legfontosabb.
2018. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!