Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE orosz 2x2 kezdő 1....

SZTE orosz 2x2 kezdő 1. szintű nyelvkurzussal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Nyelvkurzus felvételét tervezem, az oroszt néztem ki, mert tetszik maga a nyelv, de sosem tanultam még, a 0-ról indulnék. A fent említett kurzus teljesen az alapoktól indít? Illetve mire elég ez a 2x2 óra a félév során, meddig jutunk el ?

2018. aug. 27. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze, teljesen alapról, cirilltől kezd, ha jól tudom, az első félévben a Sag za sagom talán első 4-5 leckéje a cél. Az orosszal az elején nem lehet túl lendületesen haladni, mert minden új tudáselem kőkemény nyelvtanon alapszik, de ez ne tántorítson el! :)
2018. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!