Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! DE-GTK. Elsőéves hallgató...

SOS! DE-GTK. Elsőéves hallgató leszek. A kérdés hogy minden tantárgyból egy óra van egy héten?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy első félévem kezdem az egyetemen és nagyon el vagyok veszve.


A kérdésem az hogy kaptam egy órarendet .. ez mi célt szolgál számomra?

Tárgyfelvétel:

a mintatanterv alapján felveszem a tantárgyakat de mindegyikből egy darab van a héten vagy kéthetente egy (eddig ilyeneket láttam) de olyan nincs is hogy kettő legyen? Ha mégis van akkor azt hogy kell felvennem? És honnan tudom meg hogy melyik az?



2018. aug. 29. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha rámész egy tárgyra, akkor ott írja, hogy ha 2 van egy héten.
2018. aug. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt megleltem hogy hogy tudom megnézni, hogy hány óra van belőle egy héten. De pl.: ha van 2 akkor hogy kell felvennem ? Kétszer ,külön-külön?

2018. aug. 29. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Oda van írva, hogy melyik nap van az előadás.

És az már rajtad múlik,hogy bemész, vagy nem.

2018. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kell felvenni.
2018. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha az órarendben egy előadás szerepel de a neptun heti 2 órát ír?
2018. aug. 29. 11:39
 6/9 A kérdező kommentje:
De amikor majd felveszem a tantárgyat akkor nem kell kiválasztanom hogy melyik lesz az az előadás vagy gyakorlat amelyiken meg fogok jelenni? vagy egyszer felveszem a tárgyat aztán majd megyek ha megyek?
2018. aug. 29. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy előadás általában 2x45 perc, tehát két óra egyszerre. Ezért ír heti kettőt. Mert két óra, de egy alkalommal.
2018. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Neptun heti 2= heti 1 előadás vagy gyakorlat

Neptun heti 1= 2 Hetente 1 előadás v gyakorlat

Neptun heti 4= heti 2 előadás v gyakorlat


Valahogy így néz ki pl. Bevezetés a közgazdaságtanba 2/0/0 (előadás/gyakorlat/labor) valami ilyesmi. Tehát ebből a tárgyból minden héten van egy előadásod.

2018. aug. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy, ahogyan az előttem lévő írja.
2018. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!