Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK Mérnökinformatikára...

BME-VIK Mérnökinformatikára kell laptop?

Figyelt kérdés

Idén kezdem el. Van laptopom, szóval nem a vásárlásról szól a kérdés, csak érdemes-e használni iskolán belül?


Vannak olyan tantárgyat, előadások, gyakorlatok vagy akármi, ahol fontos a laptop használata vagy éppen jól jön?


Pl.: Az órarendemet látva, most csak a prog 1re tudnám azt mondani, hogy jól jöhet, de arról is olyanokat hallottam, hogy papíron kérik számon. Azaz papíron is tanítják? Számítógép nélkül? Ha kell gép akkor biztosítanak? Vagy lehet sajátot használni?



2018. aug. 29. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem BME-re járok, de mérnökinfomatikára. Meg lehet lenni nélküle. Akkor viszont nagyon jól jön, ha pl. beadandót kell írni, neked meg még bennt kell rohadni órákat semmittenni az egyetemen.


Legtöbb órát papíron érdemes jegyzetelni, ha pedig kell gép, biztosítanak, de nálunk pl. lehet vinni sajátot is, ha valakinek úgy kényelmesebb, akkor már rögtön ott lesz az órai munka.

2018. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Gyakorlatilag igen. Én villanyon vagyok, de szakirányon volt olyan tárgyunk, ahol mindenkinek laptopon lehetett csak dolgozni.
2018. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Én szintén a Q épületben tanultam, csak GTK részen, nem láttam laptopot a mérnököknél sem. Amúgy van konnektor, és általában áram is, úgyhogy nem probléma a töltés.
2018. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem ide tartozó kérdés, de ha már bmere jársz/jártál. A wifire hogyan csatlakozok fel? A címtáros azonosítómmal a számokból álló email címmel?


Azzal próbáltam, de nem sikerült.

2018. aug. 29. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
8%
Annyira emlékszem, hogy ha itt belépsz, megadhatod a MAC címeket: [link] 1-2 óra múlva már menni fog.
2018. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!