Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban összecsúsznak az órák?

Neptunban összecsúsznak az órák?

Figyelt kérdés

Felvettem az óráimat a neptunban, de sok helyen összecsúsznak az órák, pl 11.45ig van x óra, de y meg 11.20kor kezdődik...ez hogy lehetséges?

Én rontottam el valamit?Ű

Levelező tagozat, tehát az időpontokkal nem tudok variálni, csak felévenként 11 alkalommal kell bemenni.

Ha valaki tud segíteni azért hálás lennék.



2018. aug. 29. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó kurzuskódokat vettél fel, akkor nincs mit csinálni. Még akár módosíthatják is az időpontokat.
2018. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is levelezőre járok. Ez nem olyan, mint a nappali, itt fix órarend van. Eddig minden félévben úgy kezdtünk, hogy volt egy jónak tűnő órarend. De ugyebár vannak tárgyak, ahová több szak hallgatói is járnak, gyanítom, első körben ott van ütközés, amit mi nem látunk.

Aztán jön vagy 200 Neptun üzit, órarend meg teremváltozásokról. Valami mindig ütközik valamivel, aztán utolsó pillanatban (vagy utána) kialakul a végleges órarend. :D

2018. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!