Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Berzsenyi Dániel Gimnáziumró...

A Berzsenyi Dániel Gimnáziumról, és az Ady Endre Gimnáziumról vélemények? (Bp)

Figyelt kérdés

Itt van pár kérdés is :D


Tényleg nehéz az Adyban a szóbeli?


A Berzsenyibe mennyire nehéz bekerülni?


A Berzsenyiben milyen sportolási, kirándulási, lehetőségek vannak?


Az Adyban tényleg ennyire jó a túracsoport? :D


Mennyire jó a nyelvtanítás? (A berzsenyibe haladó angol- kezdő francia

Az adyba 4+1 év előkészítő, középhaladó angol kezdő francia)


Diákélet? Mennyire erőltetik a tanulást?


Alapból bármilyen infó jöhet a sulikról :D Most kezdem a 8.at, és ez a 2 suli érdekel



2018. aug. 30. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Berzsenyi az erősebb suli, az Adyba azokat veszik fel akiket a Berzsenyibe nem.
2018. aug. 30. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg Berzsenyis barátom van, így a Berzsenyivel kapcsolatos kérdéseket meg tudom válaszolni, azok alapján, amiket hallottam. Tagozattól függ a bekerülés nehézsége. Humánra könnyebb. Rengeteg lehetőség van *folyt köv"
2018. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A sportokat sajnos nem tudom pontosan, de abban biztos vagyok, hogy tollas van. A programok nagyon változatosak, és minden osztályban mások a szokásos dolgok. A B-seknek van ún. B-s kirándulás, meg ilyenek. A diákélet pedig fantasztikus!!
2018. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D ment a zöld kéz
2018. szept. 1. 00:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit kijavítanám az egyik válaszolót. Tollas mér nem működik a Berszenyiben, van viszont röpi, kosár, kézi, kondi, aerobik, atlétika. A legnehezebb fizikára bekerülni, utána bioszra. Matekra annyira nem, legalábbis ezt hallottam, bár a helyek száma kevés. Egy 80 pontos írásbelivel, és kitűnő tanulóként szerintem reális esélyed van bioszra is, fizikára inkább 85 fölé kéne írni, de gondolom téged a nyelvi érdekel. Oda nem nehéz bekerülni, főleg a szóbeli volt egyszerű nekem. Kirándulási lehetőségek...van ugye a gólyatábor, azt megelőzően 2 kirándulás. Csimár Csaba tanár úr folyamatosan szervezi a különböző természetjáró túrákat, most szarvasbőgésre lehet majd menni. Iszonyatosan közösségi suliról beszélünk, ha a Berzsenyiről beszélünk. Leginkább a hippi korszakra jellemzőek az itt látható dolgok. Egy nyílt napra mindenképp érdemes eljönni, csak, hogy te is megtapasztalhasd. A tanulást...nem erőltetik, de azért nyilván kell. Elég magas színvonalú az oktatás, sokat is kell tanulni, de nem fogsz belehalni. Ha bármi egyb érdekel, nyugodtan keress meg. Bár jó magam biosz-kémiás vagyok, elég sok évfolyamtársamtól tudok kérdezni számodra hasznos infókat.
2018. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ kedves előző kommentelő! Esetleg nem tudod, hogy tavaly nyelvire minimum hány pontal jutottak be?

És Nyílt nap mikor szokott lenni nálatok?

2018. szept. 12. 06:39
 7/7 anonim válasza:
Tavalyi pontok: fizika 39.hely 177 pont, biosz-kémia 27.hely 167 pont, francia 71.hely 168 pont, német 47.hely 175 pont, olasz 78.hely 169 pont, matek ( 4-5 ember ) 26. hely 175 pont. Mi is oda készülünk:)
2018. okt. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!