Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BMEn vannak szabadon használha...

BMEn vannak szabadon használható iskola szekrények?

Figyelt kérdés

Ha reggel van valamilyen testnevelés órám vagy csak órák előtt vagy akár után el akarok menni a konditerembe, akkor vinnem kell pár extra dolgot, amihez kell egy külön táska.


Törölköző, sportruházat, sampon/tusfödő vagy valamilyen sport felszerelés...


Akkor egész nap magammal kell hurcolnom? Vagy vannak zárható szekrény sorok, amik szabadon felhasználhatóak az egyetem területén?


Gimnáziumban mindenki kapott egy kis szekrényt. Persze ezt az egyetemen nem várom el, de reptéreken, vonatállomásokon (legalábbis külföldön, itthon nem tudom) vannak ilyen zárható rekeszek.


Ilyenek itt is vannak? Esetleg ingyenesek?



2018. szept. 1. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen, legalábbis nem tudok róla.
2018. szept. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyesmi tudtommal sehol, mivel egyetemre nem párszázan járnak hanem több ezren.
2018. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Reptérre meg vonatállomásra meg 10x annyi ember, még is van valamilyen csomag lerakó hely, ami zárható :)


[link]


Valami ilyesmi.


Mert az ott utazó emberek csak kis része veszi igénybe. Az egyetemen is csak a hozzám hasonlóaknak praktikus, :)

2018. szept. 1. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nincs. Viszed magaddal.
2018. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Vidd fel koliba egyik ismerősödhöz.
2018. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nincs.
2018. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincs. Egyébként nem kell sokat cipelni, nem akkora a kampusz.
2018. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

a könyvtárban használhatod a ruhatárat ingyen

én makettet is be szoktam adni, ha nincs időm hazamenni de csak délutáni órára viszem, és nem akarom egész nap cipelni

2018. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!