Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik suliba menjek át a...

Melyik suliba menjek át a mostaniból ami borzasztó?

Figyelt kérdés

Rühellem ezt az iskolát. Nem fejteném ki a miértjét, inkább csak tanácsokat kérek, hogy melyik iskolába menjek át, ami erös és JÓL felkészít az érettségire. Az iskola nevét se írom le az osztálytársak miatt, de a lényeg hogy amúgy jó a híre a sulinak, középerös felett egy picivel, de mint említettem, én gyülölöm.

Terveimben van a Warwick, UCLA, de mindegy, ezt se szeretném kifejteni és ne írjátok le a hozzáfüznivalótokat(nyilván máson is tanakodom, de ezen a fö célok). Csak azért mondom ezt el, hogy tudjátok a céljaimat. Tudtok egy erös iskolát, ahol jól tanítanak, erös és nem pénzkidobás mint a mostani?

Van egy C1 angolom és egy B2-m a második nyelvböl. (Nem szeretném leírni, hogy melyik az)

Ti melyik suliban érettségiztetek és most hol tanultok? (föiskola, egyetem)

Az osztályomat se írom le, hogy hanyadikos vagyok, csak annyi, hogy még böven van idöm átjelentkezni. Kitünö lennék, egy 4-esem van matekból.

Egyébként nagyon örülnék ha olyan írna, aki Angliában vagy az USA-ban tanul.

Több ismerösöm is van aki a fentebb említett egyetemekre jár, de az ö iskolájukba nem lehet átjelentkezni ugyanis csak 6-ban lehetett felvételizni + van ott pár ember akivel nem szívesen járék egy osztályba.



2018. szept. 2. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Fazekas
2018. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatosztályosban vagy ?
2018. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erős suli még pl.

az Apáczai, Radnóti, Trefort

2018. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hatosztalyos. Gimibe jarok. Azt nem irom le, hogy pontosan hanyadikba. Ezekbe nem tudok jelentkezni, tudom erosek, azonban csak 6.ban lehet atjelentkezni.
2018. szept. 2. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Pesten ?
2018. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, Budapesten lakom azt kifelejtettem
2018. szept. 3. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézz ki erősebb, jobb sulikat a városban, akkor is, ha úgy gondolod, hogy nem vennének fel.


Én 9. osztály végén hagytam ott a sulimat és mentem át az Apáczaiba. Volt egy elbeszélgetés, megoldattak velem pár matekpéldát meg magyarból is volt valami feladat, utána szóban el kellett magyaráznom és ennyi. Ez sem ma volt mondjuk, azóta lett egy diplomám ELTE pszichón, most a mesterszakot csinálom ugyanott.


Egy e-mail nem kerül sehol semmibe. Hidd el, lesz, ahol válaszolnak és lesz, ahol behívnak, csak időben kell írni nyilván.


Egyébként ismerősöm szintén 11. osztályba ment át egy "noname" középsuliba Budapesten. Nem volt az iskolának semmi komolyabb eredménye, tartott is tőle, hogy nem készítik fel rendesen, mégis mindenből 90% felett érettségizett az emelt kivételével, ami 80% lett neki... Elvégzett valami mérnöki szakot viszonylag jó eredménnyel, volt kinn közben Erasmuson, külföldön csinálta a szakmai gyakorlatát is, most Londonban dolgozik, úgyhogy ő is összehozta, amit akart. Szóval szerintem ez a része nem azon múlik, hogy hol tanulsz, nem kell a jó eredményhez versenyistállóban szadiztatni magad, de ha ez megnyugtatóbb neked, ott az én példám, megéri próbálkozni úgy is...

2018. szept. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!