Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség átjelentkezni...

Van lehetőség átjelentkezni az Óbudai Egyetem Mérnökinformatika szakára?

Figyelt kérdés

Jelen állás szerint harmadévemet kezdem a győri egyetemen szintén mérnökinformatikán, de szakmai és karrier okokból szeretnék átjelentkezni az óbudai egyetem mérnökinfo szakára , hogy ott fejezzem be a tanulmányaimat.

Kötekedések elkerülése miatt itt vannak ennek okai:

- Kifutott tematika

- Gyakorlatias tárgyak (prog, op.rendszerek ) egyéni felkészüléses kurzusok lettek.

- Nincsenek szakirányok

- Programozáson kívül nem lehet más vonalra elmenni (Pl.: Rendszer és hálozat mérnökök)


Válaszokat köszönöm előre is!



2018. szept. 3. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jövőre. Ha jó az átlagod, nincs bukott tárgyad pl.
2018. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sokszor az újrafelvételi adminisztrációs szempontból egyszerűbb, mint maga az átjelentkezés.


Tárgyak között viszont egészen biztosan vannak eltérések is, így lesznek majd az óbudain is olyan tárgyak, amiket pótolnod kell.


illetve még 1 dologra figyelj oda:

sok egyetemnél olyan szabály is van, hogy a kreditek adott százalékát azon az egyetemen kell megszerezned, amelyiktől diplomát kapod.


Szóval az egész biztos nem működik, hogy 3 év győr után az utolsó félévre átmész óbudaira, és óbudais diplomád lesz.


Tudom, itt most még csak 2 évről van szó, de már ez is kicsit határeset nekem, hiszen a kreditek felét nem ott csinálnád, hanem már megcsináltad győrben. Olvasgass ezekről a dolgokról az OE weboldalain, vagy kérdezz meg egy ottani tanulmányi ügyintézőt ezekről.

2018. szept. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!