Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik lenne jobb iskola...

Melyik lenne jobb iskola nekem? A Budapesti -karinthy -Weörös Sándor -Kossuth Lajos

Figyelt kérdés
4,7 az átlagom jó tanároknak köszönhetően matekból azért jó vagyok viszont a tanulásra nehezen veszem rá magam szeretnék jó osztály közösséget, szabadidőt de jó állást is.Segítenétek választani illetve ajánlani még iskolákat?

#Karinthy;Kossuth;Weörös;választás;iskola;középsuli;közösség;átlagos;szabadidő;
2018. szept. 3. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Karinthy kéttannyelvű része nagyon nagy plusz terhelés, hiszen idegen myelven kell egy csomó tárgyat elsajátítani. Ha nehezen veszed rá magad a tanulésra nem javaslom. A Weöres Sándor viszont egy nagyon gyenge gimnázium, a két végletet írtad. Közepes gimnáziumokat javasolnék, Leövey, Kölcsey. Aztán utolsónak mehet a Weöres. A Karinthyt ha nagyon jól sikerül a központid megpróbálhatod, de max az emelt angol osztályt javasolnám.
2018. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Leövey-t
2018. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a Kossuth-ot ajánlom. Nem fogsz megszakadni a tanulástól, lesz szabadidőd. :)
2019. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!