Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pont kell ahoz hogy...

Hány pont kell ahoz hogy csillagász lehessek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

földutományra kb 320 ahol van csillagász spec

fizikáról kicsit magasabb

írj privátot ha van még kérdés

2018. szept. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Azon már elmerengtél, hogy mit fogsz kezdeni a csillagász diplomával ? Magyarországon nincs nagy igény csillagászra, a már meglevők 50 évre elegendőek.
2018. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fizikakedvelő ***** válasza:
90%
@2: Igen ez valamennyire igaz,nem a legkönnyebb elhelyezkedni,de nem értem miért kell állandóan támani azokat akik olyan pályára mennek aminek nem olyan stabil a jövőképe,mint a villamos/gépészmérnöki diplomának. Hiába van ez a köztudatban,de szerintem a pénz hosszútávon nem engeszteli ki azt,hogy olyannal foglalkozik valami ami nem érdekli. Sikeres jövőképhez kell az érdeklődés. Mellesleg: [link]
2018. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fizikakedvelő ***** válasza:
87%
Na ezt benéztem,ezek inkább geofizikusi állások. Mindegy álláspontom változatlan.
2018. szept. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1-es írtam privátot
2018. szept. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!