Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri a SZFE egyetem látványt...

Megéri a SZFE egyetem látványtervező művészi szakára jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Ötödikes korom óta filmrendező szeretnék lenni. Elméletben nagyon vágok mindent ami filmekkel kapcsolatos. Viszont gyakorlatban sajnos nem volt sok lehetőségem alkotni. Írtam forgatókönyveket, színdarabokat, de néhány (sajnos elég gyenge minőségű) rövidfilmen kívül nem igazán tudok mit felmutatni. Heti négy órában járok média fakultációra és a világon nincsen semmi amit jobban szeretek csinálni mint filmet nézni. Rajzolni is nagyon szeretek, sok rajzversenyen indultam már. Tizenhét éves vagyok és most kezdtem a tizenkettediket. Járok színjátszóra is és sokszor felléptünk már rendezvényeken. A kérdésem az lenne hogy hogyan lehet bekerülni a szakra? Illetve van e ott kollégium? Vagy levelezőszak?

2018. szept. 4. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!