Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kéttannyelvű gimnáziumba...

Kérdező_14 kérdése:

Kéttannyelvű gimnáziumba szeretnék továbbtanulni, nézegettem többet és a szimpatikusabbakról szeretnék kérdéseket feltenni. (Almádi, eötvös/tata? )

Figyelt kérdés

Én jó tanuló voltam 7.-ben most vagyok 8.-as és ennél többet próbálok még tanulni hogy az a pár darab négyesem ötös legyen.


Érdekelnek a nyelvek és el is döntöttem, ez már biztos hogy kéttannyelvű gimnaziumba szeretnék menni, és ha lehet akkor úgy hogy kollégista legyek.

Almádon a DLSB gimnáziumról sokat hallotam,és nagyon erősnek mondják, hogy egy kitünő tanuló egy jó felvételivel kerülhet be oda. Tetszik az iskola a kolli közösség, amit hallottam eddig de mivel én nem hiszem hogy kitünő bizonyitványom lesz, és egy szuper felvételim ezért még gondolkozom ezen. Aki ide jár, vették fel vagy volt diák akkor kérem irjon róla le mindent ami szerinte nekem hasznos lehet tudni.

A második gimi amit néztem már messzebb van onnan ahol lakom de nem lene akadály mert kollégista lennék, és a haza út meg az oda út sem lenne terhemre,(ha egy jó iskolába tanulhatnék)

Ez a Tatai Eötvös József gimnázium. Itt is sok mindent hallottam, de valamiért ez sokkal szimpatikusabbnak tünik mint az Almádi gimi. Nyílt napon még nem voltam, (mert nem találom sehol hol lehet megnézni, mikor van) de az alapján hogy megnézem az órakat...stb biztos könnyebb választani. (Aki tudja valamelyik gimi nyílt napjának dátumát az kedves lenne ha leírná)

De mivel még nem voltam már elötte még szeretnék hallani mintkétt gimiről érveket és ellenérveket másoktól hogy mért jó és mért nem jó odamenni. aki tud az a kollégiumról is irjon,(mint közösség, programok,stb..)

Aki segít, annak előre is köszönöm.



2018. szept. 4. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a tatai Eötvös József Gimnáziumba járok és nagyon szeretem. Mindenképpen ajánlom. Nyílt napokat majd csak pár hét múlva fogják mondani+kirakják a honlapra. Jó a közösség, aranyos, normális tanárok vannak... gyönyörű a helyszín. A másik gimit nem ismerem, de az is színvonalas iskola, jókat mondanak róla. Ha bármi kérdésed van írj.

17/L

2018. szept. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Tatán voltam kéttannyelvűs. Csak ajánlani tudom! Imádtam. Rengeteg követelmény volt és mindenki tanult mint a güzü, de emellett olyan volt az egész hangulata, hogy mindenki örömmel járt be. Minőségi oktatást kaptunk, ezt itt leszögezem. Soha semmilyen hátrány nem ért az egyetemen, sokkal színvonalasabb tudással érkeztem mint sok budapesti, nagy nevű gimnáziumból származó tanuló.
2018. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pápán nincs kéttanos

suli ?

2019. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!