Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Leöntöttem s bizonyítvány...

SOS! Leöntöttem s bizonyítványom kávéval és teljesen szétázott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még középiskolába járok. Nyilván az osztályfőnökömnek kell szólnom, de ezt hogy lehet pótolni? Lehet egyáltalán? Fizetnem kell majd? Szerintetek mit fog mondani? (nem kérek megjegyzéseket, hogy mennyire szerencsétlen vagyok)

2018. szept. 4. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az illeték tárgya: iskolai bizonyítvány másolat, másodlat kiadása.


Az illetékkötelezettség keletkezése: az iskolai bizonyítvány másolatának, másodlatának kiadására irányuló eljárás megindításakor.


Az illeték mértéke: iskolai bizonyítvány - ideértve a felsőfokú oktatási intézmény által kiállított oklevelet is -, továbbá a tanfolyami bizonyítvány másolatának, másodlatának kiállításáért 2000 forint illetéket kell fizetni. §

Másolatot kiskorú esetében a szülő kérhet.

2018. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hat en anno leontottem kaveval, aztan beleejtettem az orfui toba es buszken hasznaltam tovabbra is. senki nem szolt erte amugy, de persze te jobban gondolkodsz, hogy ki szeretned cserelni :D :D
2018. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!