Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem aktiválták még a...

Miért nem aktiválták még a félévemet? (Debreceni Egyetem)

Figyelt kérdés
Szóval idén kezdeném el az egyetemet, voltam is tegnap 14:00-kor a beiratkozáson, a papírjaim elvileg rendben voltak, de még mindig nem aktiválták be a félévemet, így nem tudom a tárgyaimat felvenni.

2018. szept. 5. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Biztos, hogy ők aktiválják? Nálunk magunknak kell aktiválni a Neptunban.
2018. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Neked kell aktiválni.
2018. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ők aktiválják, gólyaként nem nekem kell.
2018. szept. 5. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni Egyetemen az elsősöknek az egyetemen aktiválják a félévet, tavaly mi is ezzel szívtunk. Nekem talán 10-kor volt a beiratkozás, és délben aktiválták a félévet. Van elsős ismerősöm, ők kaptak egy tájékoztatót, hogyha 24 órán belül nem aktiválják a félévet, akkor fel kell hívni az egyetemet (nem tudom, pontosan ki intézkedik, tavaly én a TO-val kezdtem, onnan átirányítottak a Neptun-felelőshöz, onnan a HKSZK-hoz, aztán végül ezektől függetlenül aktiváltak). Nézd meg a kapott tájékoztatókat, hátha neked is benne van valahol, hogy kit kell hívni, ha kettőig nem aktiválnak.
2018. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a HSZK-t, azt mondták ha húsz percen belül nem lesz aktív, akkor telefonáljak megint. Hátha xd.
2018. szept. 5. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült, kérdező? :)
2018. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igeeen, :D
2018. szept. 5. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!