Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha külföldön tanultam évekig...

Ha külföldön tanultam évekig akkor hogyan folytathatom az iskolát Magyarországon?

Figyelt kérdés
6.-ban költöztünk ki németországba és ismételtem a 6. osztályt, most jártam ki a 9.-et (utolsó év a középiskolában németországban), szóval 4 éve vagyunk kint és most úgy néz ki, hogy vissza költözünk magyarországra. Most 17 vagyok és nem tudom hogy hogyan folytathatnám az iskolát magyarországon, azt hallottam hogy kell irni egy felzárkóztatót de nem minden iskolában kérik...

2018. szept. 6. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
MIvel nem mindenhol egyforma a szabályzás, ezért AttÓL az iskolatól kell információt kérni, AHOVÁ menni akarsz.
2018. szept. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen fajta középiskolába jártál

kint?

2018. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gimi ?
2018. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!