Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZFE színművész szakát...

Az SZFE színművész szakát szerintetek hány éves korig érdemes elkezdeni? (Vagy belevágni a felvételibe)

Figyelt kérdés
Nem vagyok beképzelt, de mindig az volt az álmom, hogy ott tanulhassak, de aztán máshol szereztem diplomát, különböző okok miatt máshogy alakult az életem. Részletekbe nem is szeretnék jobban belemenni. A lényeg, hogy még 30 alatt vagyok (tehát nem 40-60 évesen teszem fel ezt a kérdést), de 25-35 évesen még érdemes belevágni? Pontosabban első körben megpróbálni.

2018. szept. 7. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki belemagyarázná, nem beképzeltségből fogalmaztam így. Úgy értettem az elkezdést, hogy megpróbálni és HA sikerül, akkor belevágni érdemes-e. Nyilván tudom, hogy valószínűleg nem vennének fel, mert nagyon kevés embernek sikerül, de ha mégis...
2018. szept. 7. 20:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem vesztest azzal ha megprobalod. Probald meg!
2018. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!