Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tájékozott kreditatvitellel...

Ki tájékozott kreditatvitellel kapcsolatban? (lent)

Figyelt kérdés

10 éve hagytam ott az egyetemet.

Már csak szakdoga meg államvizsga volt hátra. Azóta sok idő eltelt, sokminden változott.

Sok tárgyamat nem tudom listás kreditatvitellel átvinni mivel már nincs megfelelője(levelezos vagyok, TO nem veszi fel a telót emailre meg immel-ammal válaszolnak...semmit nem változott 10 év alatt...)ugyanez terepgyakorlatokra, szeminariumra. Mi a teendo?

+ 1 kreditet fel kell vennem H ne passzívak társának, de mindenem megvan erre a félévre.

Ötletek ?

Előre is köszönöm !



2018. szept. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés konkrétan? Sokat változott ennyi idő alatt a tanterv és a tárgyak is, így természetes, hogy sok mindent nem tudsz elfogadtatni. Ha van olyan, amit el tudsz jó eséllyel, akkor arra adj be kérvényt. A többit meg szépen végezd el, nem tudsz mást csinálni.


Szerintem a +1 kredites sorban valamit elírtál, mert így nehezen értelmezhető a mondat. Ha minden tárgyad megvan, akkor vegyél fel szabadon választható kurzusokat, vagy olyat, amit a tanterv későbbre javasol, neked még nincs meg, viszont előfeltételekben sincs probléma és felvehető. Van, amit el lehet végezni hamarabb is, mint ahogy írják. A képzés összkreditértékén túl 10%-nyi kreditet vehetsz még fel ingyen, így ha szükséges, akkor ehhez számolódóan is fel tudsz venni tárgyakat. Akármit felvehetsz az egyetemről, ahova jársz, ha nincs előfeltételekkel kapcsolatos akadály, szóval érdemes nézegetni olyasmit, ami téged érdekel vagy ami hasznos neked.

2018. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha auto korrekt...

A meglévő targyaim,terepgyak, hogy fogadtassam el?

Ha nincs a listás kreditatvitelben.

El lehet mint szabadon választható.

Kulon kérvényben vagy hogy?

Szegedi egyetemről van szo ttik.

Eddigi választ koszonom

2018. szept. 14. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!