Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diploma minősítésébe mi...

A diploma minősítésébe mi számít bele?

Figyelt kérdés
Az évek alatt elért átlagok, a szakdolgozatra kapott jegy, vagy pontosan micsoda? Nem igazán vagyok tisztában ezzel. Köszi előre is a választ!

2018. szept. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol más. Egyetemtől, kartól és szaktól is függ. De egyébként az képtelenség, hogy ez az információ nem szerepel sehol, nálunk komplett részek szólnak erről a kari honlapon. Ha nem találsz erre vonatkozó információt, akkor kérdezd meg a tanulmányi ügyintézőket!
2018. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a kutyát nem érdekli, hogy mi van a diplomádba.Három helyen dolgoztam eddig, soha nem nyitották ki a diplomámat érdemben, mindenhol csak az számított, hogy Van diplomája? (Nekem van)... a sorszámát írták még be a megfelelő rublikába, meg persze lefénymásolták és kész.
2018. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
*diplomádban
2018. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kettes őszintén senki nem kíváncsi az élettörténetedre. Egy egyszerű kérdést tettem fel, nekem számít mi van a diplomámban, mert nem vagyok hanyag ember, nem a véleményedre volt senki kíváncsi
2018. szept. 13. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem tudhatjuk, hogy milyen okból merült fel a kérdés. Teszem azt, ha magyar BSc-vel akar a kérdező továbbmenni külföldre MSc-re, akkor számít a diplomaátlag. Vagy ha simán MSc után PhD-ra akar jelentkezni szintén számít.
2018. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában a tárgyaid jegyeinek súlyozott átlaga, a szakdolgozat jegye, és a záróvizsga jegye valamilyen arányban.
2018. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egységes mindenhol. Én 10 éve végeztem az ELTE TTK-n. Itt akkor a szakdolgozatra kapott jegy + a záróvizsgára kapott jegy + a szigorlatok átlagából számolták.
2018. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!