Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 12. esek! Ki hogy érez az...

12. esek! Ki hogy érez az utolsó évvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én alog várom, hogy vége legyen a szalagavatónak, aztán elballagjunk és leérettségizzünk :D akkora nyűg mindennap 8 órát a suliban ücsörögni, egy csomó felesleges óràn. A szalagavató megy hatalmas pénzkidobás és időpocsékolás. Bár az osztállyal kapcsolatban vegyes érzelmeim vannak, mégis akkors megkönnyebbülés lesz megszabadulni egy csomó embertől...

2018. szept. 17. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én az "őskorban" voltam végzős gimnazista de már szeptember 1-től vártam, hogy vége legyen...az osztályom rühelltem ahogy a tanáraim is. Az egész középiskola úgy ahogy van csak egy szükséges rossz volt, egy ugródeszka az egyetemre :-) Érettségire semmit nem tanultam éppen átrugdaltak...aztán készülhetem a írásbeli felvételire...igaz csak harmadjára vettek fel, de bekerültem :-) Egyetemen már legalább volt értelme tanulni....több jelest kaptam mint gimnázium 4 éve alatt összesen. Szenvedés az egész középiskola!
2018. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is várom már, hogy vége legyen, nagyon vágyom az új élményekre :D mondjuk kicsit tartok is az ismeretlentől.

Az osztályom nagy része és pláne az ofőm egyáltalán nem fog hiányozni, de az évfolyamtársaim és egy-két tanár nagyon is. Viszont úgy gondolom, hogy ha jó a kapcsolat, akkor az nem fog megszakadni, pláne az internet világában.

A szalagavató lány létemre engem sem hat meg túlzottan, az árából inkább eljárok magántanárhoz, a szabadidőmet is inkább erre áldozom vagy olyan szórakozásra, amit élvezek is.

2018. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 12-es.

Utálom az osztályt, összesen hárman vagyunk lányok, a többi mind idióta fiú, mintha minden nap az oviban lennèk, úgy viselkedik az összes, ha nem jutnak ki cigizni ordítanak, csapkodnak, verekednek, stb. Pedig nem a gyűjtőbe járok.

Szalagavató: Undorító színű szalagunk lesz, amit biztos nem fogok hordani. Szerintem egy hatalmas pènzkidobás, de legalább a ruhánk jó lesz, az tetszik(feltève, ha nem mèretezik el, mert a próbán kicsi volt rám a kabát.). Az, hogy az összes fideszes nyomorèk tanárommal leüljek enni valami moslèk kaját, amit sajnos tavaly láttam, hogy hogy szednek ki(csupasz kèzzel, mindenfèle hajháló, kesztyű, stb nèlkül) attól megint kirát a hideg, szóval ki kell fizetnem egy vagyont a "vacsorára", de enni nem fogok. A magassarkú kötelező, de egyelőre menni se tudok benne, ès a szalagavató 3-3,5 óra szokott lenni, amiből 2 órahossza áhítat ge nyó. Fèlek, hogy el fogok ájulni, mert volt már rá pèlda.

Az èrettsègitől is fèlek, főleg az angoltól, mert most kaptunk egy új angoltanárt, akinèl most elkezdtünk tanulni, mert előtte 11 èvig az angol órákon nem nagyon csináltunk semmit, mindig max szódogát írtunk ilyen alapszavakból.

A szakmámat, amit tanulok attól ráz a hideg, annyira meggyűlöltem+nem is èrtek hozzá, szóval a kettes a cèl belőle èrettsègin. Alig várom, hogy jövőre váltsak ès olyat csináljak, amit szeretek.

A sulit gyűlölöm, az órák nagy rèszèn nem is tanulunk semmit mèg most utolsó èven sem.

A ballagásomra meg akarom hívni minden haveromat, meg pár rokonomat, de fèlek, hogy anyámèkon kívül senki nem fog eljönni olyan király emberekkel vagyok körbevève...

Szóval unom az egèszet, alig várom, hogy vèget èrjen ez az egèsz nyűg, ès jövőre kezdjem az okj-t egy másik suliban.

2018. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!