Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimiben tanítanak...

Melyik gimiben tanítanak spanyolt vagy franciát? Eddig találtam 3at. Szent lászló, veres pálné, madách. Nem tudom ezekben van e spanyol vagy francia.

Figyelt kérdés
Melyik suli a legjobb? Vagy van jobb? Milyen a kozosseg ?

2018. szept. 18. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
En a Kölcseybe járok magyar-francia kéttanra. Igaz hogy ez mar a masodik évem de szerintem most kezd az osztály igazán összekovácsolódni. Nem könnyű a francia ezért magán tanárhoz is járok.
2018. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Váci Madáchban is. Jó suli.
2018. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Madáchban van francia nyelv is

meg spanyol nyelv is

2018. szept. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ill. a Jóskában (József Attila Gimiben)

is van spanyol -

2018. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jók, és azt hiszem ezekben mind van legalább egy van 2 közül. Bár a Szt. László azért annyira nem erős mint a másik 2. Van még az újbudai József Attila meg a Berzsenyi(ott francia van)
2018. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A budapesti Madách Imre Gimnázium egy jó iskola, szívesen ajánlom:) Ott tudsz tanulni franciát vagy spanyolt. Van olyan tagozat, hogy haladó angol, emellett választhatsz egy második idegennyelvet, spanyolt vagy franciát is. Ennek egy hátránya van, hogyha egy nyelvre nincs elég jelentkező, akkor azt nem indítják. Emellett van olyan lehetőség, hogy francia vagy spanyol nyelvi előkészítős osztályt válassz, ezek öt évfolyamosak és itt hatékonyan tudnál nyelvet tanulni, de arra figyelj, hogy angolból a felvételihez kell egy alapszintű tudás! Itt tudod megnézni:

[link]

2018. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 10.-es vagyok a Szent Lászlóban, és imádom! Nagyon jó közösség, erős gimi. Plusz könnyen megközelíthető. Idegen nyelvként tanulhatsz angolt, spanyolt, franciát, oroszt, olaszt és németet. Az osztály típusától függően első vagy második évtől kezded el tanulni a 2. idegen nyelvet. Első nyelv szintén osztálytól függően angol, német vagy olasz.


Szerintem szuper suli, a tanulásba itt nem fogsz belefásulni, én csak ajánlani tudom.😊

2018. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szent Margitban is van mindkettő!!!
2019. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Budapesti Szilágyi Gimnáziumban is vannal ezek a nyelvek. Az első 4 évben csak angol, német, vagy francia van, de 9.-ben hozzácsapódik az olasz és a spanyol is, mint második nyelv (meg azok is amiket tanítottak az első 4 évben de nem abba a csoportba vettek fel).


A közösség és a tanárok nagyon jók, egyetlen egy tanárra lehetne dolgokat mondani de ő most megy nyugdíjba és jövőre nem tanít ☺. A programok és táborok egyébként nagyon jók, az osztályközösségekre ugyan ez elmondható.



Üdv

A SZEGBP egy német-angol tagozatos tanulója

2021. jún. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen, 10. év elején írtam a válaszom (#7)😱 Azóta meg már végzős vagyok. Nagyon gyorsan megy az idő😥

Kedves kérdező, hova mentél végül?

2021. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!