Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretnék iratkozni az...

Ki szeretnék iratkozni az egyetemről, hogyan tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
Szóval sajnos semmit nem találtam arról mi a menete ennek az egésznek de rájöttem hogy ahol most tanulok (foszk pénzügy számvitel BGE) egyáltalán nem nekem való ami az első pár órán ki is derült. hogyan tudok kiiratkozni és van e ennek valami következménye vagy egyszerűen van egy határidő ami előtt ezt megtehetem ?

2018. szept. 21. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hivatalos formanyomtatvány az egyetem honlapján, akkor neked kell megírni, hogy a saját kérésedre kérvényezed a jogviszonyod megszüntetését és leadni a TO-n.
2018. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Neptunban a Kérvények fül alatt is lehet (ez az Ügyintézés menüpont alatt található). "Elbocsájtás saját kérésre" vagy ilyesmi a neve. Az adataid kitöltésével nem kell bajlódni, csak egy indoklást írni, és elküldeni.

Ha most leadod, nem úszik el egy államilag támogatott féléved.

2018. szept. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Személyesen is megkeresheted az egyetem tanulmányi osztályát.
2018. szept. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!