Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli vagy ELTE tanító és...

Károli vagy ELTE tanító és óvónő képző?

Figyelt kérdés
Érettségi előtt állok és már biztosan tudom, hogy tanító néni vagy óvó néni szeretnék lenni. Melyik iskolában több a lehetőség/ jobb az oktatás? Előre köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 23. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Károli, az ELTE-ről kifordult a gyerekem, és azt mondta, többet oda be nem teszi a lábát, annyira egy szennyes hely. Pedig pontjai alapján simán bent lett volna ott is azon a karon amire a másik helyen jár.
2018. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én idén az ELTE TÓK-on kezdtem el tanulni, de szerintem mindegy. Azt válaszd, amelyik közelebb van.
2018. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Károli.
2018. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első

Mit kell az alatt érteni, hogy szennyes hely?

Én is ELTÉ-s vagyok, de ezt nem tudom hova tenni.

2018. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen gondok vannak az ELTE-vel? Azért állt eddig erősebb helyen nálam, mert az angol nyelvű specializáció miatt kéttannyelvű óvónő lehetnék viszont a Károlin ilyet nem láttam.
2018. szept. 25. 20:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ELTÉ-n tanárképzésben vagyok, azaz más szak, más képzési helyszín, más tanárok.


Azonban én továbbra se értem, mi a baj. Vannak hibák, de ezek inkább a képzési rendszer hibái, megvannak mindenhol.


Kérdező, ha neked az angol spec fontos, akkor menj az ELTÉ-re. (És ezt most nem az elfogultság mondatja velem.)

2018. szept. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Én az ELTE-re járok, harmadéves, Tanító szakos hallgató vagyok, de semmiképp nem ajánlom! A szaktársaimat imádom és azokat akik oda járnak, de a rendszer borzalmas. A gyakorlati oktatás egy nagy semmi, én 3 év alatt 3x25 percet fogok tanítani, ami semmit nem segít. Sok a töltelék óra, a tanárok egyáltalán nem empatikusak, a legtöbb "pofára" adja a jegyeket...ha nem vagy szimpatikus elsőre akkor vért izzadva kell hajtanod, amíg mások semmit nem csinálva elismerést kapnak. A diákoknak nem segítenek, ha valami problémád van, beteg vagy, nem tudsz bemenni, azért is te vagy a hibás. A Károliról nem tudok nyilatkozni, de az ELTE-nél csak jobb lehet :D az óvóképzőt nem tudom milyen pontosan nálunk, a legtöbben inkább jókat mondanak :) a kedved ne menjen el a tanítástól, mert nagyon hálás munka, a gyerekekért már megéri elkezdeni tanulni, de jól válaszd meg, hogy hova mész egyetemre! Nem minden a név!:)
2018. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!