Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez jó pedagógia...

Szerintetek ez jó pedagógia módszer?

Figyelt kérdés

Kisfiam elsős a tanító néni egy almafán vezeti az értékeléseket. Mindenkinek van egy almája. Aki jó volt az felkerül a tetejére aki esetleg rosszalkodott az leesik vagy lekerül róla. Jó módszer ez?

A lányomnál is volt ilyen amikor elsős volt másodikba másik tanítót kaptak s az j tanító rögtön eltüntette.


2018. szept. 25. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik tanárnak/tanítónak más a nevelési módszere, valaki elfogadja, valaki nem. Szerintem ötletes.
2018. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj. Szerinted mi?
2018. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hogy jó e? Nyilván nem lehet mindenki fennt. aAi fennt van az "fitymálja azt aki lennt van" Amikor fennt van a fiam és onnan lejjebb kerül az egy törés neki. Vagy ha épp nem ő került felljebb akkor és nem volt eget rengető "bűne" akkor az törést jelent neki igazságtalannak érzi.

Hát nem tudom...

2018. szept. 27. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne vizuálisan ottmaradó módon minősítenie a gyerekeket. Ha valaki nem megfelelően viselkedik, szóljon rá, ha meg valami többletet tesz, dicsérje meg, és ennyi.
2019. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!