Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME vagy Pannon Egyetem...

BME vagy Pannon Egyetem vegyészmérnök msc?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
msc nem tudom, de bsc az PE.
2018. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
PE-re semmiképp se
2018. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont az előbb sorolta a Shanghai Ranking a világ top vegyészmérnök képzései közé a Pannonét. Én ott tanulok (bár nem vegyészmérnökin) és eddig teljesen korrektnek tartom az oktatást, szóval nem értem mi alapján írod, hogy semmiképp se jöjjön ide. Ha kifejtenéd az álláspontodat, azt értékelném.
2018. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
PE gyakorlatiasabb és "mérnökibb" (BME-n alig van mérnöki tárgyuk és sokak szerint a BME könnyebb, ezt BME-s végzettek is mondták, meg akik BME-ről jöttek PE-re). BME mellett áll, hogy sokkal több irányba specializálódhatsz. BSC fix, hogy PE, MSC-t én is PE-t mondanék, de BME-vel sem járhatsz rosszul.
2018. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!