Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nem tudom...

Mit csináljak, ha nem tudom megírni a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés
Nem egy kellemes téma, nem én választottam, hanem az egyetemen adták...aktuális projektből lehet csak írni és éppen ez volt csak. Az egészet utálom, nem is értem, nem látom át, nem tudom megcsinálni a számolásokat és ábrákat sem, nem is vettünk az egész képzés alatt ilyen dolgokat. A konzulensemet el sem lehet érni, nem is segít szinte semmit. Már elegem van ebből a szarból, november végéig le kellene adnom, de nem haladok vele semmit, csak telnek a hetek. Ha most nem adom le vagy nem fogadják el, akkor kb mehet a kukába jó pár év, mert a szakdolgozat konzultáció tárgyra a konzulensem meg fogja adni a jegyet, mivel jártam rendszeresen (bár kb semmi értelme nem volt) és már nincs több tárgyam ezen kívül, tehát abszolválnak, nem lesz jogviszonyom. Jövő nyárra pedig kizárt, hogy ebből a témából legyen valami, nem haladtam vele semmit hónapok óta, nem fogok ezután sem. Új témát meg hova kezdjek, amikor jogviszonyom sem lesz?
2018. szept. 30. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Valasztasz egy temat, amit szeretsz, keresel hozza konzulenst, es megirod. Az abszolvalasnak semmi koze a szakdolgozathoz. En tavasszal abszolvaltam, nyar elejen kerestem konzulenst, aztan most irom a szakdolgozatomat.
2018. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!