Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi olyan nagyon titkos egy...

Mi olyan nagyon titkos egy tanári szobában?

Figyelt kérdés
Egy pénteki nap a földrajz tanárom szólt hogy vigyek el neki egy kulcsot xy teremből a következő szünetben a tanáriba. Megyek a szobához, tárva nyitva az ajtó, vannak bent de nem vesz észre senki hogy szólok... tömény kb. 2 perc várakozás után meguntam az egészet és bementem. Bent volt a tanárom, odaadtam neki, végül azt mondta hogy máskor várjam meg kint. Megyek kifele, megállít még egy tanár hogy mégegyszer ilyet ne csináljak... a nagy bocsánatkérésekben elfeledkeztem annak a kérdésnek a feltételéről, hogy miért nem szabad bejönnie ide egy diáknak, aki egy kulcsot szeretne visszaadni a földrajztanárának.
2018. szept. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
A saját cuccaik, dolgozatok, órához szükséges dolgok stb. Inkább csak nem akarják hogy egy diák lenyúljon valamit.
2018. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nem azért volt, mert titkos hely a tanári, hanem azért, mert engedély nélkül besétáltál. Ha nem vesznek észre, kopogni szokás, még nyitott ajtón is lehet... Akkor lépünk be egy ilyen helyre, hogyha behívnak.
2018. szept. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Nem tudom milyen ajtó az, ilyen hangszigetelt vagy mit tudom én, de szivacsból van xd na azon hogy a pokolba kopogjak?:D olyan halk mint a harmatos bocifing

2018. szept. 30. 20:46
 4/5 anonim válasza:
100%
Hát stivacsos ajtón tényleg nehéz meghallani hogy kopognak xD
2018. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még benyitni sem lehet a tanáriba, mert megölnek(Szakgimi).

Egyébként semmi különös, általában az az egyetlen hely, ami tiszta az egész épületben(Legalábbis nálunk), és dolgozatok vannak bent, étel, ital, esetleg váltóruha, váltócipő, kulcsok, stb.

De majd meg tudom biztosra, ha végre tanár leszek.

2018. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!