Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BME ZH-n számolós feladatnál...

A BME ZH-n számolós feladatnál van valami olyan tévedési százalék (pl+-1%) mint a középiskolaban volt, hogy ha a papírforma szerintitől ennyire eltér az én eredményem akkor azt még elfogadják?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

kezdjük ott, hogy ez tanárfüggő, nem pedig BME függő

van olyan, hogy megtekintés, ott ezzel kapcsolatban tudsz reklamálni és ha találsz még pontot, akkor megadja, ha esetleg annyira szipiszupi jófej, akkor amúgy is, vagy nem, de ezt tudod tenni az ügy érdekében

a ponthatár az fix, ha egy százalékkal maradsz le és nem ad pontot, akkor ez van, nem kapsz jobb jegyet

2018. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom melyik karra jársz, itt VIK-en nem adnak pontot a végeredményre. A lényeg, hogy a számítás menete rajta legyen a lapodon, illetve a végén valamilyen zárt alak.
2018. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
KJK, az egyik eltéresm abból van hogy nem tudtam kiszámolni a számológéppel azt amit a papírra helyesen leírtam. ebből szerintetek még megkapom a részpontot? a 2.nál meg l az eltérésem abbol adódik hogy a feladatban a miliméterpapíron ábrázolni kellett egy egyenest, azonban ha a leolvasásnál 3 militt tevedek akkor már odébb van az eredmény és teljesen eltolódik a végeredmény
2018. okt. 1. 21:47
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha valamit elütöttél a számológépben, valószínűleg nem nullázzák le a feladatod, bár nekem ilyen tanárom is volt a BME-n.
2018. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

"azonban ha a leolvasásnál 3 militt tevedek akkor már odébb van az eredmény és teljesen eltolódik a végeredmény"


Az már rengeteg! A mm-papíron még egy mm-t is be lehet osztani szemre több részre, nemhogy 3 rublikát mellélőni...


Szerezz tűhegyes vékony ceruzát! De ne 2B-et mert az maszatolódik. 2-3H-s kell legalább.

2018. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok az ostobáknak, akik lepontozták a válaszokat...
2018. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
#6 Corvinusosok :D
2018. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
#7 Igen!
2018. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!