Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnökinformatikus specializáció?

Mérnökinformatikus specializáció?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a 2. évemet mérnökinformatika szakon (Bsc). Tavaly 2017-ben jött be nálunk az a lehetőség, hogy lehet választani specializációt alapképzésen is. Én az ipari informatikát választottam, mivel ez jobban érdekelt mint a többi. Még is bizonytalan vagyok, hogy esetleg a szoftverfejlesztés jobb választás lett volna munkalehetőség szempontjából. Az lenne a kérdésem amit választottam az ipari informatikával a jövőre nézve, jó választás volt? Szegeden, Pesten el lehet majd vele helyezkedni? Esetleg aki már szakmában van tud tippeket adni, hogy mire érdemes több időt fektetni? (tanulás)


A választ előre is köszönöm!


2018. okt. 3. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezek elég hasonló területek. Jó választás. Beágyazott rendszereket is tanulsz? Hardverhez hogy viszonyulsz?
2018. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!