Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nagyon nehéz a fogorvo...

Tényleg nagyon nehéz a fogorvosi egyetem? Mert mindenki azt mondja hogy nagyon kimerítő. De azért végig lehet csinalni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Végig.
2018. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

"De azért végig lehet csinalni?"


Nem. Fogorvosok csak a mesében léteznek.

2018. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon nehéz. De ami igazán nehéz: jó fogorvost találni. Egyszer elmagyarázhatná valaki, hogy nagyítóval kell keresni a jó fogorvost, a többségük kókler. Tényleg érthetetlen, mi csúszik félre a képzésben.
2018. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
* elmagyarázhatná valaki, hogy miért van az, hogy...
2018. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha én államilag finanszírozottra megyek és esetleg megbuknék vissza kell fizetnem az addigi tandíjat?
2018. okt. 4. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell visszafizetni, ha ott hagyod az egyetemet és 1 éven belül nem kezdesz el egy újat
2018. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz, de meg lehet csinálni, hiszen vannak fogorvosok az országban.

Aki szerint a többségük kókler: örömmel látom, hogy ilyen emberek vannak az országban, akik az összes bejegyzett fogorvost felkeresték már (nyilván innen a tapasztalat és nem csak úgy általánosságban kijelented, mintha én azt mondanám, hogy a közgazdászok, a jogászok, a tanárok, a tapétázók és az autószerelők többsége kókler, elvégre azért olyan sokat nem ismerek, hogy én ilyen kijelentést tegyek, meg hát ki is vagyok én, nem értek pl a közgazdasághoz, így megállapítani is nehéz, hogy itt valóban az emberrel volt a probléma, vagy a munka volt nehezen kivitelezhető, kockázatos, amit rábíztam, de nekem tényleg kevés ilyen ismerősöm van, neked biztos minden barátod fogorvos :)), sajnos az átlag magyar fogazata nem arról árulkodik, hogy túl gyakran felkeresné fogorvosát (vagy a fogkeféjét :()

2018. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!