Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi nyílt napon kapunk...

Egyetemi nyílt napon kapunk valamiféle igazolást, hogy ott jártunk?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok és szeretnék elmenni egy nyílt napra. Pontosabban egy bizonyos egyetem 2 kara között vacilálok, szeretném most már eldönteni, melyik a szimpatikusabb, arra hajtanék rá jobban tanulásban. Különben meg van nálunk olyan is, aki 9-10.-ben megy nyílt napra. Én csak azért problémázok ezen, mert a mi osztályfőnökünknél akkor sem hiányozhatsz ha beteg vagy. Egyszer egy lány fekvőgipszben volt a lába miatt, azt mondta ha nem fog járni megbuktatja az összes tárgyból, amit ő a tanítot...

Na, de eltértem a kérdéstől. A kérdésem az, hogy egyetemi nyílt napon os regisztrálva leszünk, kapunk igazolást? Nyolcadikos nyílt napon emlékszem hogy így volt, innen vettem.


2018. okt. 7. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kérsz, akkor adnak.
2018. okt. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Adnak, kérdés, hogy 11-ként elfogadják-e. Amúgy ha ugyanolyan szakról van szó, akkor mindegy, hogy Pesten, vagy Debrecenben van-e az a szak, ugyanazok a felvételi követelmények.
2018. okt. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos egyetem 2 karáról van szó, amik ég és föld, tehát még csak ugyanazt az érettségi tantárgyat sem fogadják el. Ezért gondoltam, így hátha tudok dönteni.
2018. okt. 7. 07:53
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
Kaptok, nálunk anno úgy volt, hogy 11.ben egy, végzősként három nyílt napra mehettüni
2018. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem kell szülői igazolást felhasználnom.
2018. okt. 7. 07:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Adnak.

Nálunk pl direkt elmondták, hogy 10-11-ben is engedik, akkor még a szakok megismerése a cél, végzősként meg inkább a választott szakot oktató intézményeké. Szóval simán vihettük az igazolást :)

2018. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!