Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok válaszolni pár...

Tudnátok válaszolni pár kérdésre a miskolci Lévay gimnáziummal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

1. A legjobb barátom töri szakra megy. Melyik az a szak, amire ha megyek, egy osztályban leszek vele?!


2. Az a mozgókép kultúra, és média szak pontosan mit takar? Mire kell ott számítani?


3. Mennyire veszik komolyan az egyházi, keresztény dolgokat? Nem hívőként is részt kell venni a vallásos programokon?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

1) Bármilyen meglepő,törire kell menned neked is.

Csak nálunk van egyetemen hogy mindenki mindenkivel keveredik órákon,amilyet éppen felvett.

2) Médiaóra... Mi középiskolában filmeket,újságokat elemeztünk. (Célközönség kora,neme,hangvétel és stílus,pl tárgyilagos ismeretterjesztő vagy laza szórakoztató,magazinok hitelessége és figyelemfelkeltő eszközök stb stb)

3) Ott kell lenned áhitaton ha a te sulidban is van olyan. De nem kell énekelned,csak maradj nyugton amíg vége. (Engem akkor mentettek fel egy fegyelmi kiséretében mikor megkérdezte az igazgató hogy milyen a kapcsolatom Istennel,mire 600 diáktársam előtt mondtam meg hogy "kinőttem a mesékből már,a vallás pedig mese a naiv embereknek,mert az emberi lélek kipótolja a fantáziájával a számára ismeretlen dolgokat,illetve képtelen feldolgozni a halál gondolatát")

2018. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
33%
Az egyik ismerősöm is a Lévayba járt és nagyon szerette mert egy nagyon erős iskola de onnan ha kilépőt kapsz 7-ig akkor nem maradhatsz kint 7:05-ig a rendőrséget küldik érted akárhol is vagy és kirúgnak.Nagyon szigorú iskola de rendesen megtanítják amit meg kell az is biztos.
2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudom hogy nem ezt kérdezted de ha már tudom gondolom valakinek hasznos is lehet.
2018. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Borzalmas iskola gyűlöltem odajárni sok volt 6 év belőle
2018. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Ha ő törire megy, te akkor leszel vele egy osztályba, ha magyarra vagy médiára mész.


2. Ezt nem tudom. Én általánoson vagyok. De akivel beszéltem azt mondja neki tetszik.


3. Nem kell vasárnapokon templomba menni. A bibliai felvételi nem nehéz, ismerek olyat aki 5 vagy 6 ponttal felvettek. Résztvézelek kötelező.


Majd írd meg hogy döntöttél. ;)

Egy lévays 10.es

2018. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!