Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nagy gond, ha nem...

Nagyon nagy gond, ha nem tudok maradni utolsó órákon? (Esti suli)

Figyelt kérdés

Esti suliba járok, de sajnos eléggé messze lakok a sulimtól, az utolsó buszom ígyis 6-kor indul vissza. Így kénytelen vagyok 2-3 órával előbb eljönni, vagyis bioszon és fizikán szinte sosem vagyok ott (minden más órán ott tudok lenni szerencsére, csak ebből a 2 tantárgyból van gond). Sosem voltam rossz fizikából, meg bioszból sem, sőt. De félek hogy a tanáraimnak ez nagyon nem fog tetszeni, és megbuktatnak vagy valami, ettől nagyon tartok. :(


18/L



2018. okt. 8. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az anyaggal haladok közben én is, az osztálytársaim mindig elküldik mit vettek, így remélhetőleg nem tudok lemaradni.
2018. okt. 8. 11:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha attól félsz, hogy megbuktatnak ezért, keresd fel őket szünetben, mutatkozz be, és beszélj velük, hogy lássák az arcod Esetleg még fél év/évi végi vizsga előtt is lejelentkezhetsz náluk, hogy emlékeztesd őket. Értékelni fogják hidd el. Legyél határozott, és kedves.
2018. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. okt. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!